Студентська академічна мобільність в Україні (САМ)

ПРОГРАМА СТУДЕНТСЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ (САМ)

Додатковий конкурс на участь в програмі Студентської академічної мобільності

в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»

в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року

 

Український католицький університет із Національним університетом “Києво-Могилянська академія” є партнерами програми всеукраїнської академічної мобільності “Студентська академічна мобільність (САМ) Україна”, яку реалізовує Британська Рада спільно із Міністерство освіти і науки України. Дана програма є одним із компонентів програми ЄС “Дім Європи”.

Реченець для подачі аплікацій – 29 липня 2020 року, 23:59 год.

 

Претенденти на участь у програмі студентської академічної мобільності повинні:

1. Відповідати наступним критеріям: 

  • бути студентом (-кою) однієї з вказаних бакалаврських програм: Історія, Етика-Політика-Економіка, Соціальна робота, Соціологія, Комп’ютерні науки, ІТ та бізнес-аналітика;

  • навчатися на 2 – 4 курсах на момент подачі аплікації;

  • мати середній навчальний бал не нижче 80 і не мати жодних академічних заборгованостей;

УВАГА! У випадку, якщо студент (-ка) планує брати участь в програмі студентської академічної мобільності у період, що припадатиме на останній семестр його (її) навчання (так званий “випускний семестр”) в межах освітнього ступеня бакалавра, він (вона) повинні отримати письмове погодження від керівника освітньої програми та декана відповідного факультету. Погодження додається до загального переліку документів студента (-ки), що подається на конкурс.

 

2. Надіслати наступні документи, заповнивши заявку:

1) заповнена Аплікаційна форма;

2) Мотиваційний лист обсягом до 200 слів. У листі необхідно розповісти про себе з акцентом на навчальні та професійні цілі і прагнення. Як, на вашу думку, ця мобільність допоможе досягти поставлених цілей?;

3) CV у форматі Europass;

4) табель академічної успішності та довідка з місця навчання (можна замовити й отримати у Відділі студентської документації);

5) перелік курсів НаУКМА, які будуть вивчатись під час мобільності;

6) копія студентського квитка.

 

Умови конкурсу:

  • тривалість програми – 12 тижнів;

  • розмір гранту включає витрати на проїзд Львів-Київ-Львів, проживання у студентському гуртожитку НаУКМА впродовж програми мобільності + витрати на добові 150 грн/день.

 

Етапи конкурсу: 

I тур – конкурс анкет до 29 липня 2020 року та відбір трьох кандидатів з кожної програми на участь у другому етапі. Будь ласка, ознайомтесь із Вимогами та процедурою відбору аплікантів.

II тур – співбесіди – 30-31 липня 2020 року. Будь ласка, ознайомтесь із Критеріями оцінювання співбесіди.

 

Оголошення результатів 1 серпня 2020 року.

 

УВАГА! Студенти несуть відповідальність за достовірність поданої інформації. Неповні пакети документів або аплікації, надіслані після визначеного реченця, не будуть прийняті до розгляду.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Ольги Попадюк ([email protected]).